ПОЧЕТНА
ФАКУЛТЕТ
О факултету
Организација
Акредитација
Запослени
Сертификати
Издавачка делатност
Скриптарница
Акта
Алумни
Јавне набавке
Документа
Контакт
СТУДИЈЕ
Опште информације
Основне студије
Мастер студије
Докторске студије
Ценовник
Дипломе
Обрасци
НАСТАВА
Наставно особље
Распоред наставе
Распоред испита
Календар
НАУКА
Пројекти
Центри и лабораторије
Истраживачи
Стипендије
Иновације и техничка решења
Научни скупови
Акредитација 2020
Рударско инжењерство
Инжењерство заштите животне средине
Инжењерство нафте и гаса
Геологија
Хидрогеологија
Геотехника
Геофизика
Истраживање лежишта минералних сировина
Регионална геологија
Акредитација 2013
Рударско инжењерство
Инжењерство заштите животне средине
Инжењерство нафте и гаса
Геологија
Хидрогеологија
Геотехника
Геофизика
Акредитација 2009
Рударско инжењерство
Инжењерство заштите животне средине и заштите на раду
Инжењерство нафте и гаса
Геологија
Хидрогеологија
Геотехника
Геофизика

Површинска експлоатација лежишта минералних сировина - мастер студије


Наставни план и програм
V година          
Назив предмета IX семестар X семестар ЕСПБ Статус Професор
Напредне технологије у површинској експлоатацији 2 +2 6 Oбавезан   Кричак Лазар
  Неговановић Миланка
Планирање и системи површинске експлоатације 2 +2 6 Oбавезан   Стевановић Дејан
  Банковић Мирјана
Техничка и биолошка рекултивација у површинској експлоатацији 2 +2 6 Oбавезан   Димитријевић Бојан
  Шубарановић Томислав
Примењена геостатистика у рударству 2 +2 6 Oбавезан   Стевановић Дејан
  Пешић-Георгиадис Милица
Предмет изборног блока1 2 +2
Оптимизација површинских копова 2 +2 6 Oбавезан   Стевановић Дејан
  Пешић-Георгиадис Милица
Менаџмент у рударству 2 +2 6 Oбавезан   Шубарановић Томислав
  Илић Саша
Стручна пракса 5 1 +1 4 Oбавезан   Пантелић Урош
Завршни рад 5 (ПОВ) 4 +0 +3 8 Oбавезан
Предмет изборног блока2 2 +2
Изборни блок1 IX семестар X семестар ЕСПБ Статус Професор
Одабрана поглавља из геомеханике 2 +2 6 Изборни   Чебашек Владимир
Селективна експлоатација угља 2 +2 6 Изборни   Илић Саша
Сеизмика минирања 2 +2 6 Изборни   Кричак Лазар
  Неговановић Миланка
Техноекономска оцена пројеката у рударству 1 2 +2 6 Изборни   Стевановић Дејан
Изборни блок2 IX семестар X семестар ЕСПБ Статус Професор
Специјалне методе минирања и рушења објеката 2 +2 6 Изборни   Кричак Лазар
  Неговановић Миланка
Системи одводњавања површинских копова 30 +30 6 Изборни   Шубарановић Томислав
Операциона истраживања у рударству 2 +2 6 Изборни   Миљановић Игор
           


Репозиторијум
Странице предмета
Запослени


Библиотека
Издавачка делатност
Скриптарница

Пројекти